Kral kahraman

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kral kahraman Oyunu Oyna

Kral kahraman ; Kahramanın özel güçleri var.Havada uçup gözlerinden ateş yaralatabiliyor.Gökyüzünde taşlara,roketlere,canavarlara gözlerinden ateş fırlatıp yok etmeli. W,a,s,d tuşu ile kahramanı kontrol edin.Mouse ile ateş edip içinden çıkan puanları toplayın. kral oyun ekleyen kral oyunu ve kral oyunları içeriği sunar.

Kral kahraman Oyunu 1556 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -2 Beceri Oyunları

Kral kahraman Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Kral kahraman Kral kahraman Kahramanın özel güçleri var.Havada uçup gözlerinden ateş yaralatabiliyor.Gökyüzünde taşlara,roketlere,canavarlara gözlerinden ateş fırlatıp yok etmeli. W,a,s,d tuşu ile kahramanı kontrol edin.Mouse ile ateş edip içinden çıkan puanları toplayın. kral oyun ekleyen kral oyunu ve kral oyunları içeriği sunar.

Kahraman  Sincap Kahraman Sincap Kahraman sincap tilkilere savaş açıyor. Yön tuşları sayesinde sincapın bombaları ve fındıkları toplamasına yardımcı olmalısınız.Topladığınız bombalarla tilkilerin kalelerini bombalayarak savaştan galip çıkmalısınız. Çok oynanan kral oyun sizler için yeni kral oyun ekleyen kral oyunu ve kral oyunları içeriği sunar.